Haberler

Oracle Database Standard Edition 2 High Availability Geliyor

Oracle, Enterprise Edition kullanan kullanıcılara ek olarak Standart Edition 2 lisansı ile çalışan kullanıcılar içinde kesintisiz çalışmaları amacı ile High Availability özelliğini getireceğini duyurdu. Yapılan planlama sonucu ASM ve ACFS alt yapısının üzerine inşa edilen HA, Enterprise sürümünden sonra Standart Edition 2 içinde gelecek.

Standart Edition 2 High Availability , Oracle Database 20c ile birlikte ayrıca 2020 yılı içerisinde yayınlanacak Oracle Database 19c Release Update paketinin bir parçası olarak sunulacak.

Oracle Machine Learning, Oracle Spatial and Oracle Graph özelliklerinin ücretsiz olmasından sonra gerçekten güzel bir duyuru ile karşımıza çıkan Oracle veri tabanının bu sayede Standart Edition için de uzun süreli geliştirme yapacağını görüyoruz.

Kaynak

Etiketler

bparlayan

Blog sitemi boş zamanlarımda hem biraz karalamak hemde mesleki tecrübeleri paylaşmak için kullanmaktayım. Burası benim deşarj noktam. Bu paylaşımları istediğiniz gibi çoğaltabilir ve kullanabilirsiniz : ). Ufak bir teşekkür yeterli. bugra[@]bugraparlayan.com.tr adresinden iletişim kurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
EnglishTurkish
Kapalı